Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome

  • 188 m²
  • 5 hálószoba
  • 4 fürdőszoba

Az 5 hálószobás Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome Albufeira gyors elérhetőséget kínál olyan turisztikai látványosságokhoz, mint a 400 méterre található Portugal Rocks. A 4 fürdőszobás villa rendelkezik egy úszómedencével, és ideális legfeljebb 10 vendég számára.

A Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome tengerre néző kilátással büszkélkedhet. A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Hajszárító szintén biztosított kényelmének fokozása érdekében.

Az Albufeira városi szállás önellátáshoz mosogatógépet, hűtőt és sütőt biztosít az étkezőben. Az európai ételeket kínáló Portugal Rocks Bar karnyújtásnyira van ettől található a Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome.

A Halászok strandja 20 perc sétára, míg a Beach Santa Eulália körülbelül 2 km-re van az Albufeira városi villától. Az Albufeira városi ingatlan néhány saroknyira található az olyan kegyhelyektől, mint az Albufeirai plébániatemplom. Az autóval hozzávetőlegesen 5 méterre található Albufeira bevásárlóközpont egy másik látnivaló, amelyet érdemes felfedezni. A vendégek továbbá a Descobrimentos buszállomást 350 méterre találják az ingatlantól.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome Albufeira
Villa 30 - Casas Do Beco Dos Lirios
Csak mobilra érvényes ár

Villa 30 - Casas Do Beco Dos Lirios

10
Nagyszerű 1 értékelés
125 m az ingatlantól
Holiday Home Demi - Vip Properties By Interhome
Csak mobilra érvényes ár

Holiday Home Demi - Vip Properties By Interhome

9.2
Rendkívüli 8 értékelés
128 m az ingatlantól
USD 923 USD 831
éjszakánként
Vila Anna
Csak mobilra érvényes ár

Vila Anna

10
Nagyszerű 2 értékelés
129 m az ingatlantól
USD 644 USD 580
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    42 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    4 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkolás

    Szolgáltatások

    • Mosoda

    A konyhában

    • Konyhaedények

    Pihenés

    • Szezonális kinti medence
    • Grillezési lehetőség

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Vasaló eszközök

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Dohányzásra kijelölt terület

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-20:00 között
    Kijelentkezés: 10:00 óráig
    Engedély száma98814/AL
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome és a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér között?
      A Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome 45 km-re van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől.
    • Az ingatlan magába foglal konyhát?
      Igen, az ingatlan tartalmaz teljesen felszerelt konyhát, amely hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel van felszerelve.
    • A Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    42 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    4 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Holiday Home Camelias Vip Properties By Interhome Albufeira

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár